Loading

Yol Yardım

Size Her Yerde Yakınız

Paşalı Otomotiv, 365 gün 24 saat boyunca yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumuna müdahale etmek üzere Paşalı Otomotiv tarafından sunulan bir yol yardım servisidir.

Herhangi bir problem yaşadığınız takdirde, 0532 733 64 17 numaralı Paşalı Otomotiv İletişim Hattı’mızı arayarak bize ulaşabilirsiniz..

Genellikle aracın sizi zor durumlarda bırakması yakıtın bitmesi, arıza yapması sizin yol yardım hizmetine ihtiyaç duymanızı sağlamaktadır. Hiçbir zaman başıma gelmez demeyin unutmayın ki bu gibi aksi durumlar herkesin başına gelebilir ve yaşanabilir.

Paşalı Otomotiv Acil Yol Yardım

Yolda giderken aracınız ile ilgili bir sorun farkettiğinizde, Paşalı Otomotiv Yol Yardım Hattı’nı arayabilirsiniz. Yol Yardım yetkilisi,  bulunduğunuz noktaya en yakın yoldan en kısa sürede size ulaşmayı hedefler. Profesyonel Yol Yardım ekibimiz ihtiyaca göre, aracınıza yol kenarında hizmet verir veya aracınızı en hızlı şekilde servise getirir.

Aracınız ile bir arıza halinde ihtiyacınız olan desteği sağlıyoruz. Aracınızın arıza veya kaza yapması sonucunda sizlerin yanındayız.

Trafikte yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetleri veya aracınızın servis’e alınıp arızasının veya hasarın giderilmesi konularında sizinleyiz.
Unutmayın sizler ve araçlarınız bizim için değerlidir ve gereken bütün yardımlar Paşalı Otomotiv yol yardım hizmetinde esirgenmeyecektir.